Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Héliový hlas Morgana Freemana se šíří po internetu rychlostí blesku

Morgan Freeman je úžasný. Potvrdí vám to milióny jeho fanoušků. Nejen že je to jeden z nejtalentovanějších herců naší doby, ale je to i laskavý, upřímný a velmi vtipný člověk. Obzvlášť to poslední označení se potvrdilo ve videu, které teď koluje po internetu a stává se virálem sociálních sítí.

Je vlastně o trailer k páté sérii Through the Wormhole ze Science channelu, který prý zkoumá nejhlubší tajemství naší existence. Ale o to nejde. Stejně si z toho videa zapamatujete jen to, že Freeman nasaje z balónku hélium a jeho hlas bude znít … no, fakt vtipně.

Héliový hlas by mohl překonat vtipnou situaci z minulého roku, kterou mu fanoušci jistě nezapomenou. Když představoval nový film Now You See Me (Podfukáři), usnul během živého rozhovoru, protože k němu došlo brzy ráno a on byl podle svých vlastních slov vyčerpaný. Ve svém dalším vystoupení pak navíc prohlašoval, že nikdy nespí. Prý byl jen beta testerem nové technologie, která se jmenuje Google Eyelids a oči zavřel proto, aby aktualizoval svou facebookovou stránku.

Je tenhle trik s héliem vtipnější? Posuďte sami.

Zdroj: Softpedia

Komentáře

Nahoru