Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Fascinovaná kočka soupeří s pračkou

Pokud nemáte plytomechanofobii (strach z praček), tak tento článek je pro vás! A pokud vás samozřejmě zajímá, kdo vyhraje – jestli kočka či pračka. Abych pravdu řekl, asi vede pračka, neboť marná snaha kočky ji zastavit byla doopravdy zbytečná.

Pračka, novodobý nástroj a náhražka světoznámé valchy, kterou bychom nyní s obtížemi nalezli na půdách svých babiček a dědečků. Automatická pračka je vlastně fascinující výrobek, který dokáže díky několika přísadám ze špinavého prádla učinit prádlo čisté. To by stačilo k takovému uvedení, kdybyste náhodou netušili, co to je pračka. Avšak možná si pamatujete, když jste si jako malí před ni sedávali a dívali se s napětím dovnitř, jak se tam prádlo různě převaluje.

Fascinující buben pračky

Abych pravdu uznal, mě to taky fascinovalo. Otáčivý pohyb bubnu, který byl plný prádla mě doslova fascinoval a inspiroval. Však vypadá to, že jsem vážně nebyl sám. Stačí se podívat na kočičku ve videu, která se zajímavě snaží buben pračky (jak jinak než přes sklo) zastavit. Bohužel se jí to nepovede, ale legrace to je. To se musí uznat.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru