VIDEO: Dude Perfect – neuvěřitelné kulečníkové triky

Možná, že již znáte skupinku Dude Perfect, která se skládá z 5ti velmi dobrých přátel a jedné pandy. Dude Perfect jsou světoznámí pro svá zábavná videa inspirovaná sportem, kterým jednotliví členové doslova žijí. Jejich originální videa se šíří internetem jako vir. Spolupracují se spoustou významných značek, jako jsou GMC, ESPN nebo Southtwest Airlines.

Kulečníkové triky

Dude Perfect se snaží vyhnout stereotypu běžných sportovních činností a vždy je něčím ozvláštní. Zejména tedy svými schopnostmi a velmi originálními nápady. Před dvěma týdny představila skupina Dude Perfect nové video, které má pobavit různými triky na kulečníku. I kulečník totiž může být velmi zábavný, jak se ovšem můžete v jejich videu přesvědčit. Za pouhé dva týdny toto video získalo více než 3 miliony zhlédnutí.

zdroj: dudeperfect.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru