VIDEO: Dude Perfect – neuvěřitelné kulečníkové triky

Možná, že již znáte skupinku Dude Perfect, která se skládá z 5ti velmi dobrých přátel a jedné pandy. Dude Perfect jsou světoznámí pro svá zábavná videa inspirovaná sportem, kterým jednotliví členové doslova žijí. Jejich originální videa se šíří internetem jako vir. Spolupracují se spoustou významných značek, jako jsou GMC, ESPN nebo Southtwest Airlines.

Kulečníkové triky

Dude Perfect se snaží vyhnout stereotypu běžných sportovních činností a vždy je něčím ozvláštní. Zejména tedy svými schopnostmi a velmi originálními nápady. Před dvěma týdny představila skupina Dude Perfect nové video, které má pobavit různými triky na kulečníku. I kulečník totiž může být velmi zábavný, jak se ovšem můžete v jejich videu přesvědčit. Za pouhé dva týdny toto video získalo více než 3 miliony zhlédnutí.

zdroj: dudeperfect.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru