VIDEO: Dal si závod s londýnským metrem a vyhrál

James Heptonstall dokázal, že chůze pěšky může být v některých případech úplně stejně rychlá, jako když zvolíte metro. Sice tedy nešlo o chůzi pěšky, ale spíše o běh, nicméně to je vedlejší. Je z něj hrdina, protože zvládl závod proti londýnskému metru a dokonce ho vyhrál.

Běžel 380m ze stanice Mansion House do Cannon Street. Jeho přítel Noel Carroll jel mezitím metrem. Všechno točili GoPro kamerou, dali dohromady, nahráli na YouTube a teď jsou z nich hvězdy.

Třicetiletý Heptonstall říká, že se prý inspiroval podobnými problémy v jiných evropských městech.

„Byl to jen testovací projekt. Viděli jsme lidi v různých evropských městech, jak se snaží co nejrychleji někam přepravit a dávají to online, ale neviděli jsme nic takového v Londýně.“

Když běžel, lidé se na něj divně koukali. Přece jen běžně nevidíte nikoho, kdo by běžel metrem a měl na hlavě připevněnou kameru. Avšak když Heptonstall doběhl, odměnou mu byl potlesk dalších cestujících.

Zdroj: Telegraph

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru