Video: Curling s kočkami

Curling není moc populární sport, ale jednou za 4 roky na olympiádě se o něm slušně mluví. Ať už je to díky jeho bohaté historii nebo díky Norům, co mají vtipné kalhoty. Jak z něj udělat trvale populární sport? Je to jednoduché – stačí přidat kočky.

Co je lepší než olympijský curling? Olympijský curling s kočkami! Na to už YouTube uživatel ziggybiggydiggy přišel v roce 2011, kdy vytvořil toto video, kde se objevují záběry z olympiády v Turině v roce 2006.

Nicméně samotné video se stalo virálním až nyní. Jak je to možné? Protože Soči. A když se spojí kočky a olympiáda, o které mluví na Facebooku více než 24 miliónů lidí, tak je jasné, že vznikne nový hit.

Ale nebojte se, žádné kočky nebyli zraněny při natáčení tohoto video. Protože byly do videa uměle vloženy ležely na ledě.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru