VIDEO: Co se stane s iPhonem, když ho ponoříte do vroucí Coca-Coly?

Apple iPhone 6 je velice oblíbenou věcičkou pro různé netradiční a leckdy až nesmyslné testy. Na YouTube se dokonce objevilo video, jak ho mladík potápí do vroucí Coca-Coly. Jak to dopadlo?

iPhony jsou velmi oblíbeným terčem nejrůznějších testů a challengů. Když se objevil nový iPhone 6, všichni museli vyzkoušet, zda vydrží pád z vyšky, průstřel, ohnutí apod. Avšak nyní se objevilo na YouTube dosti zajímavé video, ve kterém mladík telefon s prodejní cenou (od) 18 tisíc korun potápí ve vroucí Coca-Cole. Chytrý telefon na pánvičce během chvíle začal praskat a po chvíli explodoval, neboť to jeho hliníková konstrukce prostě nevydržela.

Velké nároky

Po chvíli telefon také zaplavila černá tvrdá hmota, měl celý popraskaný dispej a spoustu dalších mechanických vad. Avšak není se čemu divit, silně pochybujeme, že při složení oblíbeného nápoje by to vydržel některý z konkurentů (Samsung, Sony…), neboť nároky na iPhony jsou opravdu veliké. Svědčí o tom i další testy, kdy dali applovský smartphone dokonce do krocana.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru