VIDEO: Český odstřel budov se stává virálním, lidé si utahují z Česka

Minulý týden probíhalo odstřelení Oděvního podniku Prostějov. Tuto událost sledovali tisíce lidí, a mnoho z nich si to natáčelo i na své chytré mobilní telefony. A díky tomu se i my můžeme podívat na obrovské štěstí jedné skupinky lidí.

„Ty vole. Tak to bylo těsný teda.“ řekl bezprostředně po incidentu jeden z účastníků. A skutečně se jednalo o pořádně štěstí – rychle letící kámen je minul jenom o pár desítek centimetrů. Radši ani nechceme domýšlet, co by se stalo, kdyby někoho strefil do hlavy…

Toto video se velice rychle stává virálním. Ještě před pár hodinami mělo pod 50 tisíc zhlédnutí, ale nyní je už okolo 120 tisíc. A kdo ví, kolik zhlédnutí bude mít dnes večer nebo zítra.

video_kamen

Komentáře

A podle komentářů pod videem se toto video šíří skutečně všude, můžeme zde vidět jak komentáře v češtině, tak i v korejštině či ruštině.

Někteří lidé si z videa okamžitě začali dělat srandu a začali připodobňovat naši zemi k bývalému Sovětskému Rusku, kde prý vše bývalo naopak:

komentare_youtube

První komentář od Andrew Kaylora by se dal přeložit „V Sovětském Rusku budovy ničí vás.“ Mnoho lidí se u něj zasmálo (viz 53 palců nahoru), ale bohužel někteří Češi se začali cítit dotčeni a museli zmínit, že video se odehrává v ČR a ne v Rusku.

Dokonce ještě nyní po 6 hodinách stále zde probíhají diskuze na toto téma. Mnoho Čechů prostě nedokáže pochopit, že naše země není středem světa. A co si o tom myslíte vy?

Zdroj: youtube.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru