Video: Auto + kočka = ideální reklama?

V nejnovějším reklamním spotu na Mercedes-Benz CLA se neobjevují žádné hvězdné celebrity. Dokonce se tam nové vozidlo ani neprohání po úchvatných krajinách. Místo toho na jeho kapotě prostě spí kočka.

Jak kočka spí, téměř nevěnuje pozornost tomu, že fouká vítr. A ten ji postupně posouvá přes čelní sklo, střechu a kufr až k dalším dvěma zvědavě koukajícím kočkám.

„Miluji Audi, ale musím říct, že tahle reklama je perfektní =^.^= mňau 😀 A to kočičí předení,“ píše Eva Thyssen.

Proč zrovna tohle? Celé je to o aerodynamičnosti. CLA má být totiž nejlépe aerodynamický automobil na světě, tudíž byste měli očekávat lepší výkon a zážitek z jízdy. V popisku pod videem se výrobce také chlubí spotřebou 7,1 – 3,9 litrů na 100 km. A dodává, že se rovněž jedná o auto šetrné k životnímu prostředí.

Kočky mají úspěch

Reklama byla spuštěna na YouTube kanálu Mercedes-Benz na Valentýna. Už má přes 500 000 zhlédnutí a spoustu pozitivních reakcí. Jak jen uživatelé občas dodávají, kočku na tomhle autě by rozhodně nestrpěli.

Jinak si ale uvědomte, že kočky jsou všeobecně oblíbené, tudíž je to jistě dobře promyšlený tah. Autoři zabili dvě mouchy jednou ranou. Podařilo se jim názorně předvést přednosti vozidla a zároveň v lidech probudit city hebkým kožíškem, který přiláká pozornost.

cat-content-best-content-mercedes-benz-add-youtube

Komentáře

Nahoru