Dnes vyšlo 15 článků

Video: Arnold Schwarzenegger ničí věci tankem… pro charitu

Pokud jste někdy chtěli vidět Arnolda Schwarzeneggra jak ničí téměř dvoumetrovou roli bublinkové fólie, tak vám gratulujeme! Dnes je váš šťastný den.

Existuje desítky možností, jak přispět na charitu. A Omaze je jednou z nich. Jak tato stránka funguje? Je to vlastně to samé, co obyčejná plesová tombola. Akorát se zde nesoutěží o hmotné věci, ale o úžasné zážitky, většinou s nějakou celebritou.

Cena lístku do této „tomboly“ se většinou pohybuje okolo 10 dolarů, tedy asi 200 Kč. Poté je náhodně vylosovaný jeden šťastlivec, který si nakonec užije vyhrané „ceny“. A zbytek nemusí zoufat, protože jejich peníze jsou darovány charitě.

Když tuto stránku zakládala parta vysokoškoláků pár let zpátky, asi je nikdy nenapadlo, že zde bude jednou sám Arnord Schwarzenegger. A že bude ve svém tanku ničit taxi, obrovské velikonoční vajíčka, dorty a bublinkové fólie.

Zajímavostí je, že tento nápad nepochází z Arnoldovy hlavy. Dle popisu videa tato myšlenka pochází z redditu, který Arnold pravidelně navštěvuje. Arnold zde často dělá AMA (Ask Me Anything), kde se ho lidé ptají na všechny možné i nemožné dotazy a on na ně odpovídá.

Video za necelých 24 hodin má více než 1 milión zhlédnutí. Jedná se už o druhé video virální video s Arnoldem v tomto roce. V tom prvním se Arnold zhostil role trenéra v posilovně. A lidé byli z toho nadšeni – video získalo více než 17 miliónů zhlédnutí.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru