Dnes vyšlo 15 článků

VIDEO: Antismartphone ELARI

Ruská společnost ELARI vytvořila CardPhone s řadou užitečných funkcí. Je možné jej využít jako samostatné mobilní zařízení nebo jako doplněk k tradičnímu smartphonu. Do paměti zařízení se vejde 500 kontaktů a k vašemu smartphonu je možné tento CardPhone připojit pomocí Bluetooth.

Ruská společnost ELARI představila tzv. CardPhone, který je kompatibilní se systémy iOS a Android. CardPhone ELARI má také prostor pro až 500 kontaktů a je možné je používat jako samostatné mobilní zařízení. V případě, že vašemu smartphonu dojde baterie, můžete využít právě CardPhone, který je ideálním řešením i na cesty. Toto zařízení je velice tenké a váží pouhých 42 gramů. Můžete jej pořídit na webu Collete za 110 dolarů, tedy cca 2750 Kč.

Výstřižek

zdroj/foto: highsnobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru