VIDEO: Antismartphone ELARI

Ruská společnost ELARI vytvořila CardPhone s řadou užitečných funkcí. Je možné jej využít jako samostatné mobilní zařízení nebo jako doplněk k tradičnímu smartphonu. Do paměti zařízení se vejde 500 kontaktů a k vašemu smartphonu je možné tento CardPhone připojit pomocí Bluetooth.

Ruská společnost ELARI představila tzv. CardPhone, který je kompatibilní se systémy iOS a Android. CardPhone ELARI má také prostor pro až 500 kontaktů a je možné je používat jako samostatné mobilní zařízení. V případě, že vašemu smartphonu dojde baterie, můžete využít právě CardPhone, který je ideálním řešením i na cesty. Toto zařízení je velice tenké a váží pouhých 42 gramů. Můžete jej pořídit na webu Collete za 110 dolarů, tedy cca 2750 Kč.

Výstřižek

zdroj/foto: highsnobiety

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru