VIDEO: Animovaná historie dronů

Ještě před přelomem 20. století byla myšlenka letadel nebo jakýchkoliv leteckých strojů pouze science fiction. Zato 21. století zaznamenalo obrovský posun vpřed a hvězdami oblohy se staly drony. Zprávy o tomto bezpilotním letounu se začaly v médiích objevovat denně. Drony mohou být pomocníky armády, nástrojem k monitorování oblastí, nebo dokonce mohou najít své využití jako hračky. Jakou mají drony historii? Podívejte se na povedené animované video.

Amazon_drone

Díky odbornému týmu z Centra studia dronů na na univerzitě v New Yourku vzniklo krátké animované video o historii revoluce dronů. Video přehledně vypráví historii dronů od počátků působení pro armádní účely až k plánům používat tyto bezpilotní letouny jako distributora internetu do odlehlých oblastí světa. Nejlépe si ho vychutnáte se sluchátky na uších.

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru