VIDEO: Animovaná historie dronů

Ještě před přelomem 20. století byla myšlenka letadel nebo jakýchkoliv leteckých strojů pouze science fiction. Zato 21. století zaznamenalo obrovský posun vpřed a hvězdami oblohy se staly drony. Zprávy o tomto bezpilotním letounu se začaly v médiích objevovat denně. Drony mohou být pomocníky armády, nástrojem k monitorování oblastí, nebo dokonce mohou najít své využití jako hračky. Jakou mají drony historii? Podívejte se na povedené animované video.

Amazon_drone

Díky odbornému týmu z Centra studia dronů na na univerzitě v New Yourku vzniklo krátké animované video o historii revoluce dronů. Video přehledně vypráví historii dronů od počátků působení pro armádní účely až k plánům používat tyto bezpilotní letouny jako distributora internetu do odlehlých oblastí světa. Nejlépe si ho vychutnáte se sluchátky na uších.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru