Video: 24 prvků hip hopového tance s Willem Smithem

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik různých kroků a tanečních prvků obsahuje jakýkoli tanec? A co třeba hip hop, tanec velmi pestrý a zábavný? Will Smith a Jimmy Fallon vám představují video s názvem „Evolution of Hip-Hop Dancing“ aneb „Vývoj hip hopu“.

Komik Jimmy Fallon odstartoval svou první Tonight Show a jako své první hosty si pozval například Willa Smitha nebo kapelu U2.

Společně s Willem Smithem se pak pustili do tancování a předvedli skvělou taneční show zobrazující vývoj hip hopového tance. Proč s Willem Smithem? Dnes ho sice všichni známe jako herce, ale původně se věnoval rapu a hip hopu. S hudbou začal již jako dvanáctiletý chlapec. Ve dvaceti dokonce vydal první album He’s the DJ, I’m the Rapper, za které získal cenu Grammy.

Jimmy Fallon o vývoji tance natočil již několik videí. Spolupracoval například s Michelle Obama, s kterou natočil „Evolution of Mom Dancing“, nebo s Justinem Timberlakem, se kterým natočil „Evolution of End Zone Dancing“.
Zdroj: mashable.com/2014/02/18/jimmy-fallon-will-smith-tonight-show

Video: www.youtube.com, Obrázek: www.philly.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru