Viděl jsem plavat Daru Rolins pod vodou v bazénu plném vody

Viděl jsem plavat Daru Rolins pod vodou v bazénu plném vody

Šéf Michal Krčmář mě několikrát radil, abych pro zvýšení návštěvnosti rubriky Na Plovárně ji využíval i jako blog, proto první blogový článek berte prosím jako zkušební.

Blog jsem dlouho nepsal, tak jsem logicky vyšel ze cviku, jako když dlouho nechodíte plavat do bazénu, pak po delší době máte problém se udržet na hladině a plavčík vás vyhodí, aby se vám nebo někomu jinému něco nestalo.

Čisté náhodou jsem na youtube objevil video se zpěvačkou Dara Rolins jak plave v bazénu, paradoxně před nějakou dobou vydala klip písně Stále dokola, kde je opět v bazénu, tak zkusím napsat pár osobních postřehů.

 

Daro, pokud ti to někdo pošle, tak to berte jako inspiraci pro své fanoušky. Jsou i lidé, které nezajímá vaše autonehoda, ale zcela jiné věci. 🙂

  • Na daném youtube kanále, kde je video nahráno, jsem byl za komentář, v podstatě ten samý co je rozepsáno na tomto blogu, neoprávněně zablokován. Každý má právo vyjádřit svůj názor pokud je vyjádřen nějak kultivovaně a jinak ej to porušení Ústavy české republiky Listiny základních práv a svobod.
  • Po několikametrové uplavané vzdálenosti pod vodou je moc zadýchaná – Freedivisté říkají že po několika minutách pod vodou nejde vylítnout a “hekat” jak prostitutka. Pro delší výdrž se zadrženým dechem se kromě aerobního cvičení (např. obyčejným plaváním na hladině svižnější rychlostí na delší vzdálenost na jeden zátah) i cvičit jógu, vycházející ze starověkých medicín, uvolňující tělo a mysl.
  • Musí se ocenit že si nedrží pod vodou nos a že měla odvahu skočit šipku do bazénu plného vody, jen mohl být hlubší 🙂
  • Vzhledem k dálce kamery nejdou posoudit, zda se Dara před skokem do plaveckého bazénu osprchovala a tím neporušila návštěvní řád plaveckého areálu.

Poznámka na závěr: Pokud Youtube videa smaže tak se omlouvám, že z článku nebude jasný kontext.

Komentáře

Nahoru