Tisková zpráva: Vibrační podložky Gametrix oficiálně i v Česku

Oblíbené a ceněné vibrační podložky Gametrix jsou od letošního roku oficiálně k dostání i v České republice. Jedinečné doplňky k počítačovým hrám používají už tisíce hráčů na celém světě a nyní se dostávají i k těm českým.

Ty nejmodernější počítačové hry současnosti se vždy pyšní nálepkou “realistické”. Do reality jim ale přece jen něco chybí. Nejen proto vznikly podložky Gametrix, které jsou určeny hráčům her jako War Thunder, World of Tanks, iRacing a dalších. Zprostředkovávají naprosto bezkonkurenční zážitek ze hry, protože s nimi hráč ucítí, díky 6 výkonným motorům, každý otřes tanku, každou nerovnost na trati, každou turbulenci v letadle. Samotná hra, at už bude jakákoli, nikdy tak realistický zážitek nepřinese. 

Realistický zážitek není ale jediným benefitem těchto podložek. Díky vibracím přináší také úlevu pro unavené svaly a účinné odreagování od každodenního stresu, takže hráč při hraní jednoduše spojí příjemné s užitečným. 

K vibrační podložce KW-901 JETSEAT a JETPAD MINI přibyla v nabídce e-shopu i plynová páka ECS. Tuto páku s realistickým vzhledem, která jakoby vypapadla z kokpitu vojenské stíhačky, ocení zejména milovníci leteckých soubojů.

Všechny produkty vyžadují kompatibilní PC, OS Windows® 7, Windows Vista® nebo Windows XP, USB port a mechaniku CD/DVD. Ke všem je dodáváno instalační CD se softwarem a také návod v českém a slovenském jazyce.

Vibrační podložky jsou k zakoupení na www.gametrix.cz, novinky můžete sledovat také na facebookové stránce: https://www.facebook.com/GametrixCZSK

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru