Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Viber vám umožní přijímat telefony a SMS bez roamingových poplatků

Viber vám umožní přijímat telefony a SMS bez roamingových poplatků

Viber, jedna z předních komunikačních platforem na světě, oznamuje zahájení své zcela nové služby pro registrované uživatele, Viber Local Number (Viber lokální číslo). Tato nová služba umožňuje uživatelům používat lokální číslo, ať jsou kdekoliv. Kdokoliv, kdo nepoužívá Viber, jim tak může volat nebo posílat SMS na toto číslo bez jakýchkoliv roamingových poplatků.  

Lidé na cestách za byznysem tak mohou svým lokálním klientům poskytnou číslo, na kterém mohou být kontaktováni zdarma. Milovníci cestování mohou toto číslo používat při rezervování ubytování nebo jakýchkoliv jiných aktivit.

Služba Viber Local Number je dostupná po celém světě, mezi první země, kde je možné pořídit si takové lokální číslo patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada, další země budou v blízké budoucnosti rychle přibývat. Viber Local Number umožňuje uživatelům přijímat hovory a SMS zprávy než jakýchkoliv poplatků a omezení.

Prvních 10 000 uživatelů získá tuto službu za speciální cenu 1,99 USD měsíčně. Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 USD a službu mohou každý měsíc vypovědět bez poplatků.

A jak Viber Local Number získat? Stačí si v aplikaci otevřít záložku Více a kliknout na Místní Viber číslo.

“Nová služba Viber Local Number obohacuje naše uživatele a poskytuje jim další komunikační možnosti,” řekl Djamel Agaoua, generální ředitel Viber. “Jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout další možnost, jak se cítit v bližším kontaktu s těmi, se kterými komunikovat potřebují nebo chtějí. Ať jde o expaty, kteří potřebují lokální číslo nebo o obchodníky, kteří potřebují, aby jejich klienti měli pocit, že jsou jim vždy na blízku, tato nova služba jim dává možnost být lokální, ať již jsou kdekoliv.”

Zdroj,foto: viber.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru