Tisková zpráva: Viber přináší sms a volání zdarma pro Windows Phone 8

Viber přináší sms a volání zdarma pro Windows Phone 8

Firma Viber uvolnila novou verzi pro platformu Windows Phone. Tato aplikace podporuje zasílání textových zpráv a volání zdarma na nejnovějších zařízeních s operačním systémem Windows Phone

Firma Viber (https://www.viber.com), přední mobilní komunikační platforma, která nabízí zdarma zasílání textových zpráv a volání ve vysoké kvalitě, dnes oznámila spuštění Viber aplikace pro Windows Phone 8. Tato verze přináší hlasové zprávy a volání zdarma do nejmodernější generace mobilních zařízení s operačním systémem Windows Phone.

Verze Windows Phone 8 firmy nabízí „nativní“ rozhraní, které bylo navrženo speciálně pro zařízení s operačním systémem Windows Phone. Mezi nejdůležitější parametry patří displej nativního volání a podpora dlaždicového uspořádání aplikací Windows Phone. Díky tomu mohou uživatelé na displeji vidět nejnovější textové zprávy a informace o jednotlivých voláních.

Mezi další důležité vlastnosti nové verze patří:

Možnost volání zdarma s vysokým rozlišením zvuku

Možnost zasílat zdarma textové zprávy a fotografie

Přímé sdílení fotografií z fotogalerie v mobilním zařízení

Provádět skupinová volání s přáteli, ve kterých lze propojit až 40 účastníků

Sdílet místa kde se nacházíte ve zprávách

Ukotvení oblíbených volání a konverzací přímo na hlavním displeji

Možnost uzamčení zobrazování komentářů na displeji

Podpora 30 jazyků

“Jedním z našich nejdůležitějších cílů je podpora co nejvíce platforem tak, aby se uživatelé mohli spojit se svými příteli a kontakty bez ohledu na to, který operační systém ve svém mobilním zařízení používají,” řekl Talmon Marco, generální ředitel firmy Viber. “Podpora operačního systému Windows Phone 8 je důležitou součástí této strategie a my jsme velmi rádi, že aplikace Viber bude nyní k dispozici na stále rostoucím poštu zařízení využívajících systém Windows 8.”

Aplikaci si můžete stáhnout zde: https://www.viber.com/windowsphone

O aplikaci Viber:

Aplikaci Viber vyvíjí firma Viber Media, průkopník na poli mobilních zpráv a VoIP telefonie. Aplikace Viber umožňuje lidem z celého světa zůstat ve spojení. Její uživatelé mohou posílat textové zprávy, fotografie, sdílet místa svého pobytu kdekoli na světě a volat zdarma s vysokou kvalitou zvuku (HD) ze svých přístrojů iPhone®, Android,™ Blackberry®, Windows Phone, Symbian, Nokia S40 a Bada, prostřednictvím mobilních sítí 3G/4G nebo WiFi připojení. Aplikaci Viber používá více než 175 miliónů lidí ze 193 zemí celého světa. Viber neustále své aplikace vylepšuje, zavádí nové platformy a přidává zábavné funkce jako štítky a emotikony.

Více informací najdete na webové stránce:

https://www.facebook.com/viber

https://twitter.com/viber

Kontaktní informace

Viber Media Contact:

Blonde 2.0 for Viber

Jonah Balfour, +972-3-6771133 (Office)

Jonah@blonde20.com

Zdroj: Viber

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20130402006598/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru