Tisková zpráva: Viasat Explore podpoří zajímavé nápady finanční odměnou

Televizní kanál Viasat Explore spustil ve spolupráci s UPC Česká republika a časopisy Svět na dlani a 21. století, projekt Geniální vynálezy. Ten je určený široké veřejnosti a na úspěšné účastníky čeká zajímavá finanční odměna. Cílem společensky prospěšného projektu je nalézt a finančně odměnit nejzajímavější nápady, vynálezy či zlepšováky a umožnit tak jejich autorům dokončení nebo přímo jeho uvedení na trh. Autoři mohou své nápady a vynálezy přihlašovat zcela zdarma, a to až do 30. října letošního roku na stránkách projektu www.genialnivynalezy.cz

Televizní kanál Viasat Explore připravil projekt Geniální vynálezy v souvislosti s uvedením stejnojmenného dokumentárního seriálu, který pojednává o tom, jak se věci, původně určené pro armádu, dostaly do našeho každodenního života. Na tento pořad se mohou diváci ve vysílání Viasat Explore těšit každé pondělí od 28. září 2015. Cílem projektu je oslovit všechny kutily, amatérské vynálezce i další lidi se zajímavými nápady a přimět je k prezentaci svých projektů za účelem získání zajímavé finanční odměny.

Projekt Geniální vynálezy navazuje na velmi úspěšný projekt z roku 2013s názvem Hledáme vynálezce!. „Kde bychom byli bez nadšenců, kteří se svými, na první pohled mnohdy bláznivými nápady, mění svět a ovlivňují naše každodenní životy,“ říká Ines Gáliková, Country Manager společnosti MTG´s Viasat Broadcasting pro Českou a Slovenskou republiku a dodává: „Projekt Geniální vynálezy je tak dalším krokem k nalezení zajímavého nápadu, který může přinést prospěch společnosti a autorovi otevření cesty k realizaci.“

Své nápady a vynálezy mohou autoři přihlašovat na stránkách projektu v termínu od 16. září do 30. října 2015. V jednoduchém formuláři autor popíše projekt, zdůvodní, proč je ojedinělý a měl by přiložit také technickou nebo obrazovou dokumentaci. Přihlášená díla budou posouzena komisí složenou ze zástupců partnerů projektu a 16. listopadu 2015 budou vyhlášeny a oceněny zajímavější nápady.

Více informací o projektu naleznete na www.genialnivynalezy.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru