Dnes vyšlo 15 článků

Většina lidí stále nakupuje z počítače

Většina lidí stále nakupuje z počítače

Říká se, že počítače velmi rychle ztrácejí svůj podíl na trhu. A že počet přístupů z přenosných zařízení bude v dalších 5 letech růst exponenciálně. Nicméně i přesto počítače stále vévodí nákupům na internetu.

V minulém roce měsíčně přes přenosné zařízení stáhl kolem 350MB dat, v roce 2018 by to už měly 3 GB dat za měsíc. A internetový obchodníci s tím už počítají. I proto se responzivní design stal velice populárním.

Díky responzivnímu designu  uživatel získá stejný dojem ze stránek, ať už je na nich z mobilu nebo počítače. A většině prodejců se vyplatí. Pokud vy sami vlastníte nějaký e-shop a zajímá vás, jak na responzivní design, tak vám doporučujeme tento náš článek.

Tablet MediaPad S7 Lite usnadňuje komunikaci díky připojení 3G a WiFi a funkcím pro SMS a MMS.

Je v tabletech budoucnost internetového nakupování?

Ale zpět ke statistice. Podle studie z posledního kvartálu minulého roku od společnosti Monetate, 73.2% přístupů na internetové obchodí pochází z osobních počítačů. 14.2% pochází z tabletů a 12.2% ze smartphonů.

Z počítače stále nejvíce pochází i nejvíce objednávek a rovněž z něj vychází i ty nejhodnotnější objednávky. Bude zajímavé sledovat, jak se to bude dále vyvíjet. Co si o tom myslíte vy?

statistazdroj: mashable.com

Komentáře

Nahoru