Věštění online: Jak zjistit svou budoucnost z fotky másla na hlavě nebo hovna v ruce

Věštění online: Jak zjistit svou budoucnost z fotky másla na hlavě nebo hovna v ruce

Lidi odjakživa zajímalo, co je v budoucnu čeká. V dávných dobách se proto věštilo z kdečeho – čajových lístků, deště nebo slunce. Pak se začaly používat skleněné koule. Jenže jak jde čas, věci se vyvíjí, a tak se vyvíjí i věštění. V dnešní době lze budoucnost vyčíst třeba z toho, jak krásně se vám rozprostře máslo na hlavě.

Lidé dnes věří opravdu všemu. Vlastně nejspíš to není tím, že by dřív na ledajakou blbost jen tak někdo neskočil, ale dnes máme sociální sítě. Tam se všichni všechno dozví a veškeré informace se šíří rychlostí blesku.

Novodobé metody věštění

Rychlostí blesku se tam můžete dozvědět i pravdu o své budoucnosti. Stránek, které vám nabízí online věštění zdarma existuje víc. Jen Věštírna online – zdarma ale používá opravdu originální metody.

V popisu stránky je uvedeno, že stačí, když napíšete své křestní jméno a datum narození a astroložky vám odpoví na vaše otázky. Ve skutečnosti to ale funguje trošku jinak. Jméno a datum narození nestačí.

Věštírna vám ohleduplně odpoví na zprávu s tím, že vlastně nic vyvěštit nemohou, pokud nebudou mít k dispozici vás osobně s vaší rukou. Jenže protože to do věštírny většinou nikdo nemá moc blízko, souhlasí lidé i s druhou variantou. Věštírna se totiž nebojí odhalovat své podivné choutky a klidně vám přímo napíše, že budoucnost lze vyčíst z másla rozetřeného ve vlasech, z obsahu popelníku vysypaného ve vaší hlavě nebo z vlastní stolice na vaší dlani.

Je mi z toho sice trapně, že vám posílám foto stolice, ale chtěl bych vědět, co mě tedy čeká

Chudák pan Josef si do vlasů prvně namatlal máslo a protože to ještě nestačilo, musel vyfotit svou stolici. Ale pochopte ho. Při svém těžkém životě plném starostí a trápení prostě potřeboval vědět, jak na tom bude v budoucnu.

vesteni_online_zdarma_jozef_danis

Já když kouřím, tak to mám jako L, přítel jako I

Z fotografie je patrné, že vás přítel miluje. To určitě poznali z toho, že její cigaretové nedopalky mají tvar L a přítelovy tvar I, že?

vesteni_online_zdarma_pavlikova_judita

„Lze tak jedině osobně z Vaší ruky nebo z obsahu popelníku vysypaného na Vaší hlavě. A ačkoliv se to zdá naprosto absurdní, skutečně to funguje. Je to podložené mnoha úspěšnými astroložkami a metoda je známá již z antického Řecka,“ vysvětluje věštírna a dodává tím na věrohodnosti.

A třeba se to skutečně vyplatí. No neudělali byste to, kdybyste se měli dozvědět, že co se týká financí, prozatím to nebude nejlepší, ale zanedlouho se to zlepší? Nebo že se stanete matkou krásných dvojčátek?

Komentáře

Nahoru