Dnes vyšlo 15 článků

Vesele Vánoce vám přeje Valve – Left 4 Dead 2 zdarma!

Valve se na Vánoce vážně činí. Pro své hry vydalo vánoční aktualizace, na Steamu zlevnilo více než 2 000 her. Ale včera se překonalo – rozdává totiž zdarma kopie hry Left 4 Dead 2.

Včera v noci byl o hru takový zájem, že obchod Steam měl výpadek a nefungoval. Trvalo to několik hodin – jednalo se o první větší výpadek Steamu za celé Vánoce.

Je ale třeba zdůraznit, že se jedná o limitovanou akci – Left 4 Dead 2 jde získat zdarma pouze do 10 rána pacifického času – tedy do 7 večer našeho času.

Kde hru získat?

Hru si můžete „zakoupit“ na tomto odkazu. Další možností je zapnout Steam, jít do obchodu a vpravo nahoře do vyhledávání napsat „Left 4 Dead 2“ a přejít na hru. Poté už stačí jen na stránce hry kliknout na velké zelené tlačítko „Instalovat hru.“

Left 4 Dead 2

L4D2

Left 4 Dead 2 (L4D2) je kooperační akční hororová střílečka z pohledu první osoby, kde musíte společně se svými přáteli čelit zombie apokalypse. Jedná se pokračování prvního dílu z roku 2008.

Prostředí je zde velmi rozmanité – projdete městy, bažinami, hřbitovy a dalšími lokacemi amerického regionu Deep South – z města Savannah až do New Orleans.

Ovládáte jednoho ze čtyřech přeživších vyzbrojených širokou škálu jak klasických, tak i vylepšených zbraní. Samozřejmostí kromě střelných zbraní jsou i zbraně na blízko – od motorové pily přes sekeru až k smrtící pánvičce.

Left 4 Dead 2

A že se tyto zbraně budou hodit – je zde totiž velké množství druhů infikovaných zombíků. Navíc je zde jedná netypická funkce hry pojmenovaná AI Director 2.0. Ta mění v průběhu hraní počasí.

Celkově se tedy bude měnit prostředí včetně efektů, zvuku, ale i nepřátel podle toho, jakou si zvolíte cestu. To zaručuje, že každé hraní bude unikátním zážitkem.

Na Metacritic má hra průměrné hodnocení 89/100, takže neváhejte a hru si „kupte“ co nejrychleji.

zdroj: store.steampowered.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru