Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Veratec vytvořil video návody pro MikroBill

Společnost Veratec právě dokončila práci na projektu MikroBill, v rámci kterého vytvořila celkem 10 video návodů v českém i anglickém jazyce na míru dle zadání zákazníka. Všechny video návody v tomto projektu jsme opatřili mluveným slovem, což jim značně přidává na srozumitelnosti a rychlosti pochopení pro koncové uživatele. Dříve jsme zpracovávali převážně videa s popisky, které nebyly jakkoliv hlasově komentované. V tomto případě jsme ale dle požadavků zákazníka doplnili jak české, tak i anglické videa o mluvené slovo a video návody tím posunuli znatelně výš.

V celkové délce přesahujících 40 minut videa naleznete video návody o obsluze systému MikroBill, který je určen internet poskytovatelům. Jedná se tak o vysoce specializované video návody, které zákazníkům vysvětlují práci v systému. Ukazují nejen generování faktur, práci v systému, ale i pohled do nastavení routerů a kontrolu zapisovaného nastavení v dalším systému. Všechny video návody jsou natočeny v širokoúhlém HD rozlišení 1280 x 720 pixelů a ozvučeny profesionální nahrávací technikou.

Zpracování celého projektu nám trvalo méně než 20 dnů včetně zadání, konzultací, tvorby video návodů, titulků, nahrávání hlasových komentářů, střihání až po finální publikování zákazníkovi.

Jednatel společnosti NeoMax CZ, Alexander Višňakov, která za projektem MikroBill stojí, si práci společnosti Veratec pochvaloval:

„Chtěl bych poděkovat Lukášovi Přibylovi a jeho kolegům za skvěle odvedenou práci. Byli jsme v časové tísni, protože jsme prezentovali naše řešení na konferenci MUM Mikrotik ve Varšavě a vytvoření video návodů jsme zadali jen pár týdnů před konferencí. Přesto nám ale Veratec s.r.o. dodala velmi kvalitní výstup a hlavně včas.“

O společnosti

Společnost Veratec s.r.o. byla založena v roce 2011 s cílem přiblížit IT uživatelům. Zabývá se proto tvorbou  video návodů, eLearningových materiálů a pořádáním školení v oblasti IT a to jak na zakázku, tak z vlastní iniciativy. Během prvních 10ti měsíců vydala více než 100 rozličných video návodů, které dohromady shlédlo na 65 000 uživatelů z různých koutů světa.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru