Dnes vyšlo 15 článků

Velká změna designu aplikace Facebook Messenger

Sociální síť Facebook oznámila, že aplikace Facebook Messenger dostane zcela nový vzhled. Ačkoliv byly zveřejněné prozatím snímky pro iOS, předpokládá se, že stejná změna nastane také u verze pro Android. Vzhled domovské obrazovky byl navržený tak, aby aplikace nabízela mnohem více než pouze chronologicky seřazené konverzace. Zobrazovat se budou také boxy s informacemi o vašich kontaktech a další.  

Facebook Messenger vám na domovské stránce zobrazí oblíbené kontakty, narozeniny vašich přátel a přátele, kteří jsou zrovna online. Konverzace budou stále seřazené chronologicky v horní části úvodní stránky, ale zobrazí se pouze několik posledních.

facebook messenger design 2

Facebook Messenger se dočkal velké změny designu.

Z aplikace, která primárně slouží ke komunikaci s přáteli a rodinou, se stane jakýsi hub s informacemi o lidech, se kterými jste neustále v kontaktu. Samostatného tlačítka se dočkaly také hovory, skupiny či seznam lidí připomínající adresář, která máte ve svém chytrém telefonu.

facebook messenger design

Změny, které přinese nový vzhled.

Zdroj / Foto: Android Police

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru