Velká aktualizace Google klávesnice přináší režim psaní jednou rukou, vylepšené rozvržení a další!

Internetová společnost Google zahájila velkou aktualizaci své oficiální klávesnice, která přináší atraktivní funkce a zajímavá vylepšení. Asi nejvýraznější změnou je režim psaní jednou rukou, který ocení zejména majitelé chytrých telefonů s větší úhlopříčkou displeje. A dokonce tento režim nabídne možnost psaní levou i pravou rukou.

Absolutní novinkou Google klávesnice je možnost nastavení výšky klávesnice. Snadno si pomocí posuvníku nastavíte, zda bude prostor pro psaní krátký či vysoký. Vedle posuvníku se nachází volby, jejichž prostřednictvím můžete aktivovat různá gesta (například mazání slov tahem prstu doleva od klávesnice DELETE).

google-keyboard-update

Velká aktualizace Google klávesnice přináší velké změny.

A další změnou, kterou update přinese, je tlačítko vlevo od mezerníku. Snadno se tímto tlačítkem přepnete na numerickou klávesnici (podobnou jako v kalkulačce). Objeví se tak na ní i klávesnice jako plus a mínus.

google-keyboard-settings

Nastavit si můžete výšku klávesnice i režim psaní jednou rukou.

Aktualizace je do obchodu Google Play přidávána postupně, tudíž ještě si chvíli počkáte, než se dostane do vašeho mobilu. Ale máte se na co těšit.

Zdroj / Foto: Android Central

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru