Dnes vyšlo 15 článků

Ve WhatsAppu pro Android a pro web je smajlík vztyčeného prostředníčku

Uživatelé WhatsAppu na Androidu a ve webové verzi dostali pár nových smajlíků, se kterými si mohou hrát. Na Android přibyly i jiné nové funkce – režim pro telefonní hovory s nízkým využitím dat a možnost nastavení vlastních oznámení. Smajlíci ale zaujali nejvíc.

Není to dlouho, co web.whatsapp.com konečně začal fungovat i pro iOS. Přes aplikaci naskenujete QR kód a tím propojíte svůj účet s webovou verzí. Není to nic slavného, kdo webový WhatsApp vyzkoušel, zjistil, že k tomu stejně potřebuje mít připojený mobil a občas dlouho trvá, než se něco odešle. Ale lepší než nic. Psaní na počítači je kolikrát rychlejší než pořád sahat pro mobil.

Webová verze a verze pro Android před pár dny dostaly významné vylepšení v podobě nových smajlíků. Konečně se vyrovnaly iOS a dokonce jej předehnaly. Na výběr jsou teď smajlíci různých barev pleti a také smajlík vztyčeného prostředníčku a vulkánského pozdravu ze Star Treku.

wa

A co další vylepšení?

Verze pro Android se týká ještě vlastní nastavení oznámení. Konečně si lze nastavit, pro které chaty chcete mít upozornění zapnuté a pro které konverzace ne. Jednotlivé chaty taky fungují trochu jako e-maily, zprávy lze označit jako přečtené nebo nepřečtené.

Ti, kteří používají WhatsApp pro hlasové hovory, mohou využít nový režim nízkého využití dat, při hovorech šetří data.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru