Dnes vyšlo 15 článků

Ve Velké Británii otevřeli fitness centra pro unavené rodiče

Anglický řetězec fitness center David Lloyd Club přišel se zajímavou myšlenkou. Otevřel speciální fitness centra určená unaveným rodičům malých dětí. Od narození dítěte je pro rodiče spánek velice vzácnou komoditou, nicméně občas dojde ke spánkové deprivaci. Z tohoto důvodu se rozhodl řetězec otevřít fitness centra, která budou předcházet spánkové deprivaci způsobující i zdravotní problémy.

Vyčerpaný rodič rozhodně nebude hledat útočiště ve fitness centru, kde by na přístrojích vynaložil ještě více už tolik chybějící energie. Ale ve Velké Británii začínají rodiče rádi chodit do fitness centra, protože společnost David Lloyd Club otevřela trošku jiné centrum, ve kterém jsou namísto strojů postele.

Podle vědců spánková deprivace způsobuje v mnohých případech zdravotní či psychické problémy, přičemž až 26 procent těchto rodičů spí denně méně než 5 hodin. Pokud přijdete do fitness centra pro unavené rodiče, potom je vám dopřáno 45 minut spánku, jemuž předchází 15 minut lehkého cvičení a protahování.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru