Dnes vyšlo 15 článků

Ve Starbucks si objednáte kafé přes mobilní appku, zatím jen v USA

Nejrozšířenější síť kaváren na světě – Starbucks – inovuje mobilní aplikaci. Doposud aplikace nabízela přehlednou mapu kaváren a navigaci k nim, menu pro jednotlivé pobočky a v neposlední řadě umožňovala vytvořit Starbucks karty, jejichž prostřednictvím můžete snadno platit. Nepotřebujete tedy vytahovat platební kartu či hotovost.  

Starbucks Pay je v USA velmi oblíbenou funkcí a nyní se společnost rozhodla v předstihu představit další funkci, a to Starbucks Order. Snadno a rychle si objednáte své oblíbené kafé a poté si kávu vyzvednete ve výdejní části. Nová funkce přináší úsporu času jak na straně personálu, tak i klientů.

starbucks_mop_national_rollout_2015_3-1

V České republice se nové funkce dočkáme až v několika následujících měsících.

Nyní si zákazníci mohou objednat přes mobilní appku ve více než 7 400 pobočkách v USA. V následujícím měsíci by měla novinka expandovat také do Kanad a Anglie. Milovníci kávy v západní a střední Evropě se nové funkce dočkají během několika měsíců.

Zdroj: Fortune

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru