Ve firmě Intel najdete automat vydávající počítačové příslušenství

Zaměstnanci ve většině firem mají k dispozici automaty na kávu, jídlo či vodu. Ale technologická společnost Intel vystupuje z davu, přičemž ve svém centru výzkumu a vývoje umístil dotykový automat pro opravdové geeky. O tuto informaci se podělil jeden uživatel na síti Reddit. Speciální dotykový automat slouží k vydávání počítačového příslušenství, a tak zaměstnanec nemusí žádat o tyto součástky IT oddělení a čekat, než dorazí.  

Dotykový automat, který je poháněn procesorem Intel Core i5 vPro, se používá také ke sledování inventáře produktů. Zaměstnanec si „zakoupí“ příslušenství v samoobslužném stroji na zaměstnaneckou kartu, a potom se náklady automaticky zaevidují do jeho oddělení. V automatu zakoupíte baterii, myš, flash disk, klávesnici, kabelový zámek či AC adaptér na notebook. Intel první takový přístroj sestavil už v roce 2013.

Určitě se nejedná o zcela nový stroj, ale je to docela zábavný pohled do kancelářské kultury v technologické firmě a na jejich jedinečný způsob, jak zvýšit efektivitu práce. Vedle stroje se nachází obrovský návod, jak automat používat.

intel

Zdroj: Reddit

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru