Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: VašeČočky se mění na Lentiamo

Za 12 let na trhu si náš široký sortiment kontaktních čoček, dioptrických a slunečních brýlí získal spoustu zákazníků nejen v Čechách, ale i v dalších 16 zemích Evropy. Mimo Českou republiku nás zákazníci znají pod názvem Lentiamo.

Nyní chceme naši značku sjednotit a dát jí tak mezinárodní charakter. Nadešel tedy čas, aby se z VašeČočky stalo Lentiamo.

rb-vc-lentiamo

Proč Lentiamo?

Protože milujeme čočky – jak ty kontaktní, tak nově i ty brýlové. Název vznikl na jednom z našich největších trhů, v Itálii. “Lenti” je italský výraz pro čočky a “ti amo” znamená miluji tě. Znáte nějaký lepší způsob jak vyjádřit lásku k našim produktům?

Buďte u toho s námi, až se z VašeČočky stane Lentiamo!

Změna jména nicméně nijak neovlivní vaše nákupy. Náš český zákaznický servis vám vždy rád pomůže s nákupem a zodpoví veškeré vaše dotazy, naše telefonní číslo zůstává stejné. Také vás chceme ujistit, že váš účet i nákupní historie se nijak nezmění. Přestože měníme název, zůstáváme českou firmou, která vám bude i nadále nabízet kvalitní produkty a služby.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru