Vánoční zázrak na Hamiltonském letišti

Zažili jste někdy podobný zázrak jako tito cestující s leteckou společností WestJet?

Vánoce jsou především, aby se nám plnila přání. Je to čas, kdy se dějí podivuhodné věci a doslova “vánoční zázraky”. Ať už to je zázrak jakýkoliv určitě nemá hodnotu, jakou si mohli začít cestující s leteckou společností WestJet. Neberte to jako reklamu, ale toto video mě na YT oslovilo a mrazilo mě v zádech, jak jsou lidé ochotní a laskaví k druhým, které třeba vůbec neznají. Jsme přece lidi, každý sobě rovný.

Cestující v Torontu svěřili své přání Santa Klausovi, který je řádně poslouchal a vše si zaznamenával. Následně, když cestující nasedli do letadla, které směřovalo do John C. Monto Hamiltonu, zavolal Santa (a jeho tým) na toto letiště a předali jim doopravdy obsáhlý seznam dárků. Nakoupili, zabalili a pak čekali jenom na cestující, kteří neměli ani ponětí, že Santa nebyl komerčním výmyslem.

Rozezněla se siréna a vánoční koledy a místo batohů a tašek začali vyjíždět dárky se jmenovkami a doopravdy dárky nebyly levné. LCD televizor, tablet, hračky a spoustu dalšího našli cestující ve svých vánočních dárcích od letecké společnosti WestJet. Nedá se to snad ani jinak nazvat než krásný vánoční zázrak…

Přeji vám veselé Vánoce! 🙂

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru