Dnes vyšlo 1 článků

Vánoční prémie ve výši milionu korun. Americká realitka si zahrála na štědrého Ježíška

Vánoční prémie ve výši milionu korun. Americká realitka si zahrála na štědrého Ježíška

Vánoční večírek. Tahle akce se objevuje v diářích každého z nás. Vánoční večírek s přáteli, firemní vánoční večírek apod. Na vánočním večírku se také uzavírá rok a zejména na těch pracovních se očekává nějaká pochvala od zaměstnavatele. Když nedorazí pochvala v finanční podobě na účet, jsme celkem zklamaní. Motivace do práce je hned o kus menší. Nicméně zaměstnanci jedné realitní společnosti v Americe, také neobdrželi finanční odměnu na účtě, ale zklamaní rozhodně nebyli. Jejich vedení je totiž ohodnotilo jiným způsobem a možná tím nejlepším, co jde. 

Realitní společnost v Marylandu se rozhodla udělat svým zaměstnancům ten nejlepší vánoční večírek v životě. Společnost St. John Properties se zabývá prodejem realit, což zrovna není levná záležitost. Obraty společnosti jsou tedy rozhodně nadstandardní. Mezi svých 198 zaměstnanců totiž rozdala extrémně vysoké odměny. Jejich dobré pracovní výsledky společnosti zajistily velké příjmy, za které chtěla zaměstnance odměnit. Darované bonusy byly ve výši 10 milionů dolarů. Průměrně tedy každý zaměstnanec dostal 50 tisíc dolarů, což je přes milion korun. Jestli tomu nemůžete uvěřit, jste na tom stejně jako obdarovaní zaměstnanci.

Prezident společnosti Lawrence Maykrantz svůj štědrý dar odůvodňoval tím, že chtěl poděkovat svým zaměstnancům něčím velkým, šokujícím a užitečným. Výše odměny se odvíjela od délky zaměstnání ve firmě. Nejnižší odměna pro zaměstnance, který zrovna nastoupil byla 100 dolarů. Nejvyšší odměna však dosahovala 270 ti tisíc dolarů.

Zdroj, foto: cnn.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru