Vánoční hit „All I Want For Christmas Is You“ trochu jinak

Píseň „All I Want For Christmas Is You“ od Mariah Carey je jedním z mnoha symbolů vánoc. Každý kdo má rád Vánoce, tak ji jednoduše zná. Nicméně to nezabránilo tomu, aby ji YouTuber Steve Kardynal zparodoval.

Za 5 dní ji zhlédnulo více než 8 miliónů lidí, což z této parodie činí jedno z nejvíce virálních videí tohoto týdne.

Steve Kardynal je pravděpodobně jedinou celebritou, která vzešla z Chatroulette. Chatroulette je internetová stránka založena na konceptu náhodného spojování lidí pomocí webkamer a mikrofonů.

Stačí když zapojíte svoji webkameru a mikrofon a poté již jedním klikem můžete být spojeni s náhodnými lidmi z celého světa. Nicméně kromě slušných lidí je tu i plno lidí, kteří se rádi uspokojují u webkamery, takže vstup jenom na vlastní nebezpečí…

Steve Kardynal udělal již několik parodií pomocí Chatroulette. Nejznámější je asi nedávná parodie na Wrecking Ball od Miley Cyrus, která má více než 90 miliónů zhlédnutí.

 

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru