Dnes vyšlo 1 článků

Vánoční dárek na poslední chvíli? Máme 6 super TIPŮ na digitální dárky!

Vánoční dárek na poslední chvíli? Máme 6 super TIPŮ na digitální dárky!

Patříte mezi ty, kteří pořád odkládají koupi vánočních dárků „na zítra“? Pokud ano, vítejte do klubu! Vše by bylo snazší, kdybyste věděli, co pod stromeček nadělit, nebo ne? Možná vás inspirace zcela opustila a nápady na vánoční dárky jste vyčerpali už minulý rok anebo, nemáte prostě nakupování rádi. 

Co ale dělat v případě že do vánoc zbývá pár posledních dnů a vy nemáte nic koupeného? Objednávky z eshopů už jen tak tak stačí přijít, v tom lepším případě. Přece jen znáte českou poštu. Co takhle nějaký dárek, na který nemusíte čekat a máte ho hned u sebe?

Řeč je o digitálních dárcích, které se v posledních letech stávají velice populární. A právě proto jsme si pro vás připravili 6 skvělých tipů na tyto dárky! Pokud nevíte co koupit a honí vás čas, tak vám to poslouží jako skvělá inspirace. Pojďte se na to podívat!

Picture2

1. Miluje nákupy? Dárkový poukaz je jasnou volbou!

Pokud víte, kde váš blízký, kterého chcete obdarovat, rád nakupuje, rozhodně nic nepokazíte dárkovým poukazem. Nabídka dárkových poukazů je dnes opravdu velmi široká. Ať už kupujete dárek pro ženu, nebo muže, možnosti jsou obrovské. Určitě uděláte radost poukázkou na oblečení, například v H&MAstratexu či na Zootu.

Parfémy potřebuje a miluje snad každý, ale není jednoduché trefit se danému člověku do vkusu, může proto přijít vhod takový dárkový poukaz do Notina. Dalším velmi oblíbeným dárkem bývají knihy, ale i zde je tomu podobně jako u parfémů. Není detektivka jako detektivka a je vždycky lepší, když si člověk vybere knihu sám. Dárkový poukaz na knížku můžete koupit třeba v Luxoru. Poukazy jsou většinou dostupné v elektronické verzi, nebo papírové, tu si pak můžete vyzvednout na prodejně příslušného obchodu.

2. Miluje filmy a seriály?

Máte v rodině nějakého filmového, nebo seriálového šílence? Co takhle předplatné Netflixu? Za to se váš blízký určitě zlobit nebude. Vybrat můžete ze tří typů měsíčního předplatného – za 199 Kč (Basic), 259 Kč (Standard) a 319 Kč (Premium). Vždy máte první měsíc zdarma, ale jenom u tarifů Standard a Premium lze sledovat filmy v HD. Ultra HD umožňuje jen Premium a také můžete mít v tomto tarifu spuštěná až 4 okna s filmy. Nebo pokud máte zájem o maličko levnější variantu a jiné druhy pořadů, tak můžete dotyčnému předplatit HBO GO za 129 Kč měsíčně. Za pár korun 800 filmů a 4000 seriálů, to jako dárek na Vánoce potěší, nemyslíte? Navíc i zde máte první měsíc zdarma. Za nás skvělý dárek.

3. Je váš kamarád byznysmen tělem i duší a potřebuje být neustále v obraze?

Potom darujte předplatné časopisu. I zde je možností hromada. Například ve Forbes mají super akci. Když koupíte roční předplatné časopisu Forbes v tištěné podobě, budete jej mít k dispozici i elektronicky. První rok stojí 999 Kč, předplatné na další roky je pak zvýhodněno. Pokud hledáte levnější variantu, můžete koupit předplatné Forbes Next, časopis o technologiích, startupech, inovacích a budoucnosti. Vychází čtyřikrát do roka a vyjde vás na pouhých 389 Kč. Koupit můžete i obojí za 1399 Kč. Co na takový dárek říkáte? Nám se líbí! Nechceme vás ponoukat k nepravostem, ale co kdybyste dotyčnému dali tištěnou verzi a tu digitální si nechali pro sebe? Jen takový návrh…

4. Pokud miluje svět financí a technologií 

Když už jsme načali téma budoucnosti, co takhle koupit peníze budoucnosti? Darování kryptoměny na Vánoce není žádnou novinkou. O kryptoměnách se v posledních letech dost hovoří, jako o platidlech budoucnosti a o technologii, která skrývá obrovské možnosti.

Na druhou stranu, zas taková daleká budoucnost to není. S bitcoinem se u nás už nějaký ten pátek vesele platí za služby a zboží. Krom toho, že lze kryptoměnami platit, jsou kryptoměny prostředkem k investování peněz, nebo novým technologiím. Jedná se o skvělý a moderní dárek, to je jasné. Je zde ještě jedna velká výhoda. A to tou je zhodnocení kryptoměny. Dokážete si představit tu radost obdarovaného, až zjistí, že mu jeho dárek narostl 4x na ceně? Bude štěstím bez sebe!

Právě teď v období okolo Vánoc máte díky situaci na trhu příležitost bitcoin nakoupit velice výhodně. A navíc, se v následujících měsících očekává opětovný růst trhu. Není to znamení?

Koupě voucheru na kryptoměnu bitcoin vám zabere pouhých pár minut a máte skvělý dárek na poslední chvílí. Tak do toho, ať už máte ty dárky z krku! 

Picture1

5. Pokud pořád dost ponožek

Spousta praček má v sobě něco jako pračkový Bermudský trojúhelník. Jinak to snad ani není možné, protože ponožky prostě mizí. Neznámo kam. Zkrátka do pračky hodíte dvě ponožky a vytáhnete jenom jednu. Ponožek proto není nikdy dost a předplatné ponožek přijde vhod. Jestliže má váš blízký rád veselé ponožky, Toe Sotory anebo Ponožkovice ho jistě potěší. Nebo je to suchar a nosí jenom černé ponožky? I ty můžete předplatit. Jsou kvalitní a hlavě jednoduché.

6. Je jablíčkář?

Pokud ano – pak to máte také jednoduché. Na jeho zařízení mu můžete poslat peníze na nákup čehokoli od Apple. Darovat však můžete také přímo položku nebo třeba aplikaci. Je to skvělý dárek, jehož hodnotu si určíte sami. Může být drahý, ale také levný, spíše něco jako milá pozornost. Termín doručení tohoto virtuálního dárku si můžete dokonce naplánovat.

Máte vybráno? 

A to je vše z našich tipů! Pokud jste doteď o dárcích na Vánoce neměli jasno, tak doufáme, že vám tento článek pomohl, se rozhodnout. Třeba máte rozhodnuto i na další a další Vánoce, protože takové dárky můžete kupovat opakovaně a rozhodně neomrzí. A nezapomeňte, pokud jste ještě nic nenakoupili, tak to hlavně neodkládejte na zítra 😉

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru