Dnes vyšlo 15 článků

Vánoční akce od COOPu: K nákupu nové SIMky dostanete 5 piv zdarma

Vánoce se blíží a mobilní operátor COOP Mobile přichází s jedinečnou nabídkou. Pokud si v prosinci pořídíte balíček s přednabitou SIMkou, obdržíte 5 piv Pilsner Urquell zcela zdarma. Mimo toho má COOP ještě jednu akci ve které nabízí zákazníkům, kteří zakoupí 3 ks vybraných produktů 10 volných minut všech sítí.

COOP Mobile funguje v síti Vodafone, takže pokud v jednotě COOP nakupujete akční produkty, vyjde vás volání mnohem levněji než u klasického operátora, jako je například Vodafone, T-Mobile či O2.

Pokud chcete získat 10 volných minut do všech sítí, musíte zakoupit 3 ks akčního zboží

V případě, že se vám povede splnit veškeré podmínky, nezapomeňte svůj nákup zaregistrovat prostřednictvím SMS. Hned poté obdržíte dáreček od COOPu v podobě 10 volných minut do všech sítí. A to se vyplatí!

COOP-Mobil_A5_201512

Máte chuť na pivo? Kupte si předplacenou SIMku a 5 kousků dostanete zcela zdarma a ještě si k tomu můžete zatelefonovat.

COOP-Mobil_A4_201512

Při zakoupení 3 ks z této nabídky obdržíte 10 volných minut do všech sítí.

Zdroj: Mobilmania

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru