Tisková zpráva: Valspar High Performance Architectural Coatings uvádí nový web

Společnost Valspar High Performance Architectural Coatings s potěšením oznamuje uvedení svých nových webových stránek – valsparcoileurope.com. Nové stránky usnadňují profesionálům v odvětví cívkových nátěrů dozvědět se o nových technologiích, nátěrových inovacích a výsledcích výzkumu, a vybrat si špičkové nátěry Valspar pro kov ve svých architektonických projektech.

Již více než 200 let je společnost Valspar přední světovou značkou v technologii a vědě o nátěrech, které vynikají krásou i funkčností. Náš rozsáhlý sortiment špičkových nátěrových hmot ožívá v celé paletě barev a textur a splňuje ty nejnáročnější požadavky na specifikace a design. Zajišťujeme ochranu před povětrnostními vlivy, jako například vyblednutí barvy a křídování. Tato ochrana dává projektům trvanlivost.

Kromě informací o společnosti Valspar a našich nátěrových produktech najdou návštěvníci nových stránek valsparcoileurope.com řadu dalších bodů, mimo jiné:

• Stránku Colour (Barva) se vzorkováním barevné palety Valspar, kterou můžeme poskytnout našim zákazníkům

• Stránka Insight Center (Náhledové centrum) s články a informacemi o budovách obsahujících kov

• Stránka Green Agenda (Zelená agenda) zdůrazňuje odhodlání společnosti Valspar dodávat ekologicky šetrné nátěry

• Sekce Project (Projekt) představuje příklady zajímavých instalací, které poslouží jako inspirace pro použití barev

• Organizovaná stránka výrobků se snadným filtrováním pomůže návštěvníkům získat rychle požadované informace

Bez ohledu na to, které produkty pro cívkové nátěry si zákazníci společnosti Valspar vyberou, získají vynikající služby s bezkonkurenčními dodacími lhůtami a nejlepší technickou podporou v tomto odvětví.

Doporučujeme zákazníkům navštěvovat stránky valsparcoileurope.com často, aby se seznámili s aktualizovanými produkty, články a dalšími tématy.

O společnosti Valspar

Společnost Valspar (burzovní index NYSE: VAL) je přední světová firma v odvětví barev a nátěrů. Od roku 1806 přináší Valspar zákazníkům nejaktuálnější inovace, nejlepší kvalitu a nejlepší služby zákazníkům v průmyslu nátěrových hmot. Další informace najdete na adrese www.valsparglobal.com

Tiskové zprávy a další informace o společnosti Valspar pro investory jsou k dispozici na adrese www.valsparglobal.com/investors.

KONTAKT: Jenniina Montonen, +358207501767, jenniina.montonen@valspareurope.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru