Valeria Lukyanova vypadá jako skutečná panenka Barbie

Valeria Lukyanova je dívka z Ukrainy, která postupně nechvávala upravovat svůj vzhled tak, že se podobá známé panence Barbie. Fotografie na jejím facebookovém profilu získaly již tisíce lajků.

Valeria Lukyanova je dívka z Ukrainy, která vypadá jako skutečná Barbie. Dívka má až neuvěřitelně útlý pas. Její obvod pasu měří pouze 50 cm. Dívka se rozhodla, že se chce naučit být živa pouze ze vzduchu a světla.

Rozhodně to není poprvé, co Valeria prohlásila něco tak neobvyklého. Tvrdí o sobě, že je duchovní učitelkou a komunikuje s mimozemšťany pomocí světla.Také si myslí, že je z jiné planety a má také schopnost cestovat časem.

Valeria Lukyanova podstoupila spoustu procedur, aby vypadala právě jako panenka Barbie. Za současný vzhled vděčí liposukci brady, bělení vlasů, prsním implantátům, botoxu atd. Jednotlivé fotografie na jejím facebookovém profilu získaly již tisíce lajků. Co si o tom myslíte Vy?

zdroj:au.ibtimes youtube, facebook.com/ValeriaLukyanova

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru