Valeria Lukyanova vypadá jako skutečná panenka Barbie

Valeria Lukyanova je dívka z Ukrainy, která postupně nechvávala upravovat svůj vzhled tak, že se podobá známé panence Barbie. Fotografie na jejím facebookovém profilu získaly již tisíce lajků.

Valeria Lukyanova je dívka z Ukrainy, která vypadá jako skutečná Barbie. Dívka má až neuvěřitelně útlý pas. Její obvod pasu měří pouze 50 cm. Dívka se rozhodla, že se chce naučit být živa pouze ze vzduchu a světla.

Rozhodně to není poprvé, co Valeria prohlásila něco tak neobvyklého. Tvrdí o sobě, že je duchovní učitelkou a komunikuje s mimozemšťany pomocí světla.Také si myslí, že je z jiné planety a má také schopnost cestovat časem.

Valeria Lukyanova podstoupila spoustu procedur, aby vypadala právě jako panenka Barbie. Za současný vzhled vděčí liposukci brady, bělení vlasů, prsním implantátům, botoxu atd. Jednotlivé fotografie na jejím facebookovém profilu získaly již tisíce lajků. Co si o tom myslíte Vy?

zdroj:au.ibtimes youtube, facebook.com/ValeriaLukyanova

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru