Dnes vyšlo 15 článků

Valentýnský marketing. Nic nevyjádří lásku tak jako polovina vašeho piva

Nic neřekne „Miluji tě“ tak jako polovina vašeho piva. Společnosti pojaly den svatého Valentýna po svém, i když trochu absurdně a humorně. Smažené kuře v kbelíku ve tvaru srdce či dvě brčka v nápojovém kelímku. Ale asi jednu z nejoriginálnějších vychytávek představil sládek Grain Belt.

Grain Belt zamilovaným párům připravil plastovou krytku na plechovku piva, díky níž rozlejete jedno pivo do dvou sklenic zároveň. Tím vyjádříte nehynoucí lásku, protože ukážete, že jste ochotni s drahou polovičkou sdílet i pivo.

grainbelt

Zdroj: AdWeek

V reklamní agentuře Colle+McVoy prošel tvar nástavce několika iteracemi, než bylo docíleno takového tvaru, s nímž je možné rovnoměrně nalévat chmelový mok do dvou skleniček zároveň. Jestliže se vám takový nástavec na plechovku zalíbil, můžete si ho koupit na webu DualPour.com za 14,51 euro.

Valentýna oslavuje také Burger King. Tento řetězec rychlého občerstvení ve Francii zamilovaným zákazníkům připravil valentýnské nápojové kelímky se dvěma brčky.

burgerking

Zdroj: AdWeek

Zdroj: AdWeek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru