Valentýn za rohem! Víte, čím překvapit drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů!

Valentýn už je pomalu za rohem! Dejte najevo vaši drahé polovičce, že vám na ní i po x letech stále záleží! Věřte tomu nebo ne, ale za pěkný dárek, který zahřeje u srdíčka nemusíte utratit tisíce. Ani stovky. Kolikrát stačí maličkost. Podívejte se na několik tipů, které potěší každou ženu!

Překvapte svou drahou polovičkou romantickou hudbou!

Představte si situaci, kdy se vaše drahá polovička vrací utahaná domů z práce a vy ji připravíte skvělou večeři při svíčkách a do toho pustíte romantickou hudbu. Scéna jako z amerického romantického filmu. A pokud si nevíte rady, jakou hudbu stáhnout, mrkněte na Google Play a podívejte se, jaké alba se nabízí. Ceny se pohybují okolo 30 – 150 korun za jedno album.

Screenshot_3Vytvořte si vlastní koláž a zachyťte ty nejkrásnější okamžiky

Máte fotografie s dovolené a jiných významných událostí s vaší drahou polovičkou a nevíte, co s nimi? Vyzkoušejte stránku Fotojet, která nabízí uživatelům vytvoření vlastní koláže z libovolných fotografií. Stačí se zaregistrovat a můžete se pustit do tvoření.

Na výběr máte hned z několika námětů, od klasické koláže přes Facebook cover fotografii až po YouTube banner. Až budete mít koláž hotovou, můžete jí jednoduše sdílet prostřednictvím sociální sítě Facebook, Twitter, Pinterest a nebo jen vytisknout!

Screenshot_6

Udělejte si romantický víkend prostřednictvím Airbnb

Dopřejte vám a vašemu protějšku krásný víkendový pobyt do jedné z nejoblíbenějších metropolí, mezi které patří například Paříž, Praha nebo Verona. Dle statistik z minulého Valentýna navíc vyplývá fakt, že lidé procestovali více než 190 zemí a pronajali si kromě romantických pokojů také hrady, zámky, domky na stromě i soukromé ostrovy.

V současné době máte na Airbnb výběr z více než 2 milionů nabídek krátkodobých pronájmů po celém světě.

Screenshot_11

Pořádná kytice růží potěší každou ženu

Nebojte se, s obrovskou kyticí růži rozhodně nešlápnete vedle. Takže pokud patříte i vy mezi ty, kteří shání dárek na poslední chvíli a stále si neví rady čím potěšit svou ženu, nezoufejte. Na stránce Ruzedomu si určitě vyberete ten správný balíček dle vašeho uvážení! Navíc na této stránce  najdete 30% slevu na 21 valentýnských růžových růží. O nic víc se už tedy nebudete muset starat, vámi vybranou kytici doručí poslíčci 14. 2 až domů.            

Tato služba je dostupná téměř ve všech větších městech České republiky. 

Screenshot_12

Dejte šanci kamasutře!

Udělejte si večer chvilku času a prolistujte si kamasutru a zažijte trochu legrace se svou drahou polovičku. Třeba najdete novou polohu, která vnese do vašeho vztahu novou jiskru!

Kamsutra z obrázku níže je dostupná v Google Play.

kamasutra-screenshot

Udělejte si vlastní virtuální kalendář do mobilního telefonu!

Vzpomínkomat je unikátní způsob, jak můžete sdílet vzpomínky s lidmi, na kterých vám záleží. Vzpomínkomat je mobilní a webová aplikace, prostřednictvím které můžete vybranému člověku věnovat příběh složený ze společných vzpomínek.

Vámi obdarovaná osoba si pak může kalendář prohlédnout buď na webu nebo ve vlastní mobilní aplikaci, kterou najdete v Apple Store a Google Play.

Screenshot_12

Vyznejte lásku v cizích jazycích!

Kdo se může pochlubit tím, že dokáže říct Miluji tě i v 50 cizích jazycích? Nikdo! Tato aplikace obsahuje přes 50 zvukových překladů frází Miluji Tě. Tato aplikace je dostupná na Google PlayApple Store zcela zdarma!

Screenshot_10

Rozveselte svou polovičku vtipnými obrázky

V databázi Someecards najdete pod hashtagem VALENTINE’S DAY tisíce nahraných kartiček, které přicházejí s komickým textem a vhodně doplňujícím pozadím. Vše je zdarma, poté stačí soubor sdílet pomocí sociálních sítí, emailu, nebo je vytisknout.

Screenshot_8

A pokud jste na Valentýna sami, nezoufejte. Existuje několik aplikací, které jsou věnovány osamělým duším bez ohledu na pohlaví.

S aplikací Pinkilin se můžete seznámit i na Valentýna!

Kdy jindy chcete potkat svou drahou polovičku než na Valentýna? Aplikace Pinkilin vám díky GPS signálu vyhledá uživatele, kteří se nachází ve vaší bezprostřední blízkosti. Pokud se vám bude protějšek líbit, pošlete mu pozvánku. Pozvánka vyprší po 100 minutách a vy se tak brzy dozvíte, zda u toho druhého máte či nemáte šanci.

Tato aplikace je v Apple Store zcela zdarma a je dostupná pro veškerá zařízení s operačním systémem iOS 8.0.

maxresdefault

 

Komentáře

Nahoru