Dnes vyšlo 15 článků

Paradox valentýnského Tweetu

Paradox valentýnského Tweetu

I takhle kruté to může být. Modelka Reeva Steenkampová (†30) alias přítelkyně slavného šestinásobného paralympijského vítěze Oscara Pistoria si povídala se svými stoupenci na Twitteru o tom, co kdo má připraveno pro svou drahou polovičku připraveno na její velmi oblíbený svátek sv. Valentýna. Když už ale brzy ráno svého milovaného chtěla potěšit i ona sama, šestadvacetiletý atlet ji zastřelil. Pravděpodobně si myslel, že je zloděj.

Populární modelka z jižní Afriky dala minulý týden rozhovor Sunday Times. “Je to dokonalý muž, který má pro svou partnerku vždycky na srdci to nejlepší,” řekla o svém příteli Pistoriovi, se kterým chodila přibližně rok. O své lásce k němu psala také na Twitter, kde se také ptala na nejrůznější věci okolo svátku sv. Valentýna. Podle jednoho z nápadů svých fandů připravila překvapení, které jí stálo život.

Twitter

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru