Dnes vyšlo 15 článků

V USA stačí napsat smsku a dostanete všechno, co si přejete

Představte si, že někomu jen napíšete smsku a dostanete to, po čem toužíte. Přesně na tomhle nápadu je postavený startup Magic. Pošlete jednu smsku a oni už se postarají o to, co potřebujete.

Magic se od většiny dnešních startupů odlišuje tím, že nemá žádnou svou mobilní ani webovou aplikaci. Jedná se jen o telefonní číslo 408-217-1721, které si prostě uložíte mezi své kontakty a napíšete na něj smsku, když budete něco potřebovat. Je to totiž taková holka pro všechno.

Za číslem se samozřejmě skrývají operátorky, které vám odepíšou a zeptají se na všechny dodatečné potřebné informace, aby vaše přání mohly splnit. Jsou pro vás k dispozici 24/7 kdykoliv si na něco vzpomenete. Zvládají zařídit letenku nebo nakoupit potraviny a dovést vám je až ke dveřím.

magic

Magic je služba pro lenochy nebo zaneprázdněné lidi

Smskování Magic vás sice nic stát nebude, ale za to, co vám zařídí, už jim   Působí jen jako prostředník, takže pokud si například objednáte pizzu, zaplatíte za tu pizzu a ještě navíc to, co půjde do kapsy Magic. Kdybyste si do té pizzerky zavolali sami, určitě byste ušetřili.

Magic chce ale cílit na lidi, kterým nevadí si trochu připlatit, protože jsou příliš zaneprázdnění nebo moc líní. Zdá se, že zájem o jejich služby na trhu je.

Zdroje: BI, Recode

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru