Dnes vyšlo 15 článků

V USA se lidé fotili s nahou sochou Donalda Trumpa

V USA lidé mohou zhlédnout Donalda Trumpa, jak ho ještě neviděli. Socha republikánského kandidáta na prezidenta v životní velikosti zdravila ve čtvrtek 18. srpna 2016 kolemjdoucí v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles, Seattlu a Clevelandu. Sochy jsou výtvorem aktivistického kolektivu zvaného INDECLINE, který vystupuje proti Donaldu Trumpovi.

Kolektiv INDECLINE v prohlášení řekl, že je stále naděje, že Donald Trump nikdy nebude mít nejsilnější politické a vojenské postavení na světě.

Socha na Union Square v Manhattanu rychle přitáhla pozornost kolemjdoucích, a to ještě před tím, než městské oddělení parků sochu odstranilo. Skupiny lidí se s nahou sochou Donalda Trumpa fotili. Nicméně kolem 13:15 sochu pracovníci městského oddělení parků odstranili.

Sochy vytvořil umělec v Clevelandu. Ztvárňují Donalda Trumpa s rukama složenýma přes vypouklé břicho. Některé části genitálií jsou viditelné, zatímco jiné zdánlivě chybí.

„Prostřednictvím těchto soch jsme chtěli fyzicky a metaforicky znázornit příšernou duši jednoho z neslavných a tupých politiků,“ dodal kolektiv INDECLINE ve svém prohlášení.

Donald Trump odmítl tuto kampaň s nahými sochami komentovat.

Zdroj: NBC News

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru