Dnes vyšlo 15 článků

V USA budou iPhony meškat kvůli papežovi, v Číně je vyhlášená masturbace za iPhone

V USA se doručení nových iPhonů protáhne o několik dní, neboť některá města navštíví ve dnech 22. září až 27. září papež. Společnost UPS, která má na starosti rozvoz iPhonů, oznámila, že se v souvislosti s návštěvou papeže v New York City, Washingtonu, D.C. a Philadelphii může opozdit doručení zásilky. Na druhém světadíle čínská spermabanka nabízí za pravidelné dárcovství částku, která se rovná ceně nového iPhonu.

iPhony jsou v online obchodech kompletně vyprodané, což platí pro všechny modely ve všech barevných variantách. Nedočkavci čekají na zítřejší den, neboť se jim do rukou dostane skvost s nakousnutým jablíčkem. Nicméně někteří si budou muset počkat na doručení ještě několik dní navíc.

8657304105_46682d21f7_k

Papež navštíví USA a opozdí se tím doručení iPhonů

opožděnému doručení iPhonů přispěla návštěva papeže ve Spojených státech amerických. Doručovatelská služba UPS, která rozváží iPhony, upozornila, že ve městech New York City, Washington, D.C. a Philadelphia se může doručení balíku kvůli návštěvě papeže opozdit.

„Během návštěvy papeže nebude možné doručit zásilky na určité adresy,“ varuje UPS.

Masturbací k iPhonu

Čínská spermabanka nabízí za pravidelné dárcovství spermatu částku, která je stejná jako cena nového iPhonu od Applu. V nemocnici Renji v Šanghaji dárci získají 940 dolar v hotovosti. Přestože si za tyto peníze mohou koupit cokoliv, spermabanka usoudila, že vidinou je právě nový iPhone 6s. Spojila příjemné s užitečným a nabízí dárcům částku, za kterou se iPhone prodává.

Screen-Shot-2015-09-17-at-09.52.50

Webová stránka šanghajské nemocnice prezentuje reklamní fotografie nového iPhonu s nápaditými marketingovými slogany.

„Nemusíš prodávat ledvinu, nový iPhone 6s můžeš mít jednodušší cestou.“

Dárci musí splnit několik podmínek – výšku nad 162 centimetrů, vysokoškolské vzdělání a dobré výsledky ve zdravotních testech. Poté je nezbytné darovat během šesti měsíců 17 ml semene a peníze na iPhone jsou v kapse.

Zdroj: The Next Web, The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru