V událostech na Facebooku byly zrušeny tlačítka Možná a Nezúčastním se, nově je nahradily tlačítka Zajímá mě to a Ignorovat

Společnost Facebook přišla s další novinkou, a to s novými možnostmi u událostí. Podle společnosti Facebook dávají nové tlačítka mnohem větší smysl. V událostech už tedy nenajdete tlačítka Možná a Nezúčastním se. Nově totiž najdete tlačítka Zajímá mě to a Ignorovat. 

Období nedorozumění je pryč. Facebook přišel s novými tlačítky Zajímá mě to a Ignorovat. V případě, že zvolíte Zajímá mě to, říkáte tím, že účast na události zvažujete a je pro vás zajímavá. Díky tomu bude pořadatel akce vědět, že pozvánka není úplně tak k ničemu a může vám pomoci rozhodnout se v její prospěch.

Variantu možná najdete už jen v soukromých událostech

I nadále budete dostávat upozornění o nových aktualizacích nebo přidaných příspěvcích. Díky tomu se dozvíte všechny potřebné informace o akci, což vám může později pomoci při konečném rozhodování. Dilema, zda přijít, nebo ne, navíc usnadníte i ostatním pozvaným přátelům, protože uvidí, že účast stále zvažujete. Nové tlačítko uvidíte zatím jen ve veřejných událostech, soukromé události stále ještě nabízejí variantu „možná“.

wersm-facebook-events-interestedZdroj: Newsfeed

Komentáře

Nahoru