Dnes vyšlo 15 článků

V Tokiu na letišti mají toaletní papír pro smartphony

Mezinárodní tokijské letiště Narita připravilo speciální projekt pro všechny vášnivé uživatele smartphonů. V rámci tohoto projektu bylo sedm veřejných toalet na letišti vybaveno vedle klasického toaletního papíru také speciálním toaletním papírem, se kterým si můžete vyčistit obrazovku chytrého telefonu.

Toaletní papír vás nejenže vítá v Japonsku, ale také vám poskytuje návod pro čištění, návod pro přihlášení se k veřejné Wi-Fi a odkaz na aplikaci pro cestování od telekomunikační společnosti NTT DoCoMo, která za celým projektem stojí.  Bizarní toaletní papír na toaletách zůstane až do března 2017.

japan

Zdroj: YouTube

Japonsko je celosvětově známé pro své revoluční veřejné toalety, přičemž většina z nich je čistá, moderní a vybavená propracovanými high-tech prvky.

„Na displeji vašeho smartphonu se vyskytuje více než pětinásobek choroboplodných zárodků v porovnání se záchodovým prkýnkem,“ řekl provozovatel NTT DoCoMo ve svém YouTube videu.

Zároveň provozovatel dodává, že speciální toaletní papír byl vyroben pro čištění displejů, aby měli zahraniční turisté o něco více hygienickou cestu

Zdroj: BBC

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru