Dnes vyšlo 15 článků

V této restauraci heslo k Wi-Fi dostanete, pokud rozluštíte matematický příklad

V současné době je trendem vyfotit si jídlo v restauraci a sdílet ho na sociální síti, například na Instagramu. Nicméně, co když zjistíte, že připojení k Wi-Fi síti je v restauraci chráněné heslem. V thajské restauraci v texaském San Antonio provozovatel mučí své zákazníky tím, že heslo k Wi-Fi síti získají vyluštěním zapeklitého matematického příkladu.

Jestliže se chce návštěvník restaurace Yaya připojit k internetu, měl by si s sebou vzít raději kalkulačku. Na zdi je vyvěšený poměrně složitý matematický příklad, jehož vyřešením dostanete heslo k Wi-Fi síti.

math-problem-1

Zdroj: Reddit

Jeden z hostů restaurace příklad vyfotil a zavěsil ho na sociální síť Reddit s prosbou, aby mu lidé pomohli s vyřešením příkladu. Ale nikdo se nemohl dopracovat ke správnému výsledku. Zatímco někteří vypočetli něco zvláštního, jiní pochybovali o existenci řešení. A třetí skupina rezignovala a nechala matematiku matematikou.

Zdroj: Elite Daily

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru