V této kavárně si pánové vychutnají lahodnou kávu s orálním potěšením pod stolem

V ženevské kavárně Fellatio Café si vychutnáte lahodnou kávu, zatímco vám sličná dívka poskytne orální potěšení pod stolem. Tento pánský podnik, který má první hosty přivítat 5. prosince 2016, zakládá Bradley Charvet. Už samotný slogan „Nejdražší káva v Evropě“ napovídá, že návštěva takového podniku nebude levnou záležitostí.

Pokud si budete chtít vychutnat šálek kofeinového moku v netradiční ženevské kavárně, zaplatíte vstupné ve výši 60 švýcarských franků (cca 1 500 korun). A poté si objednáte kávu za 5 švýcarských franků (cca 125 korun). Ale utracených peněz litovat nebudete, protože v ceně vstupného je i nadstandardní služba v podobě orálního uspokojení od šikovné profesionálky.

fellatio-cafe

Zdroj: Fellatio Café

Kavárna Fellatio Café bude spolupracovat s firmou FaceGirl. Orální servis tedy zajistí externí pracovnice, nikoliv samotné servírky.

Jakmile vstoupíte do podniku, dostanete iPad s nabídkou slečen. Vyberete si tu, která vám nejvíce vyhovuje svým popisem či vzhledem. A vybraná slečna vám potom poskytne orální službu přímo pod stolem. Do kavárny nebudete chodit vysedávat na dlouhé hodiny.

„Za pět či deset minut je po všem,“ říká Bradley Charvet, který se inspiroval zařízeními se sexuálními službami v Thajsku.

Podnikatelovi hraje do karty i skutečnost, že ve Švýcarsku je prostituce legální, a tak mu nehrozí opletačky se zákonem. Ačkoliv je podnik zaměřený výhradně na pánskou klientelu, Bradley Charvet se nebrání v případě zájmu otevřít i podobný podnik pro ženy.

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru