Tisková zpráva: V showroomech Volkswagenu se bude běhat!

V showroomech Volkswagenu se bude běhat!

Do unikátní běžecké kampaně „Run Blue.“ se od 31. března do 10. května 2014 mohou zapojit zákazníci showroomů Volkswagen v pěti městech ČR. V každém showroomu je nainstalován běžecký trenažér, na kterém mohou zájemci uběhnout libovolnou vzdálenost a podpořit tak výstavbu dětského hřiště. Kampaň vznikla ve spolupráci s tradičním pořadatelem běžecké ligy RunCzech, Prague International Marathon.

 Ve městě, kde zákazníci jako první překonají vzdálenost maratonu, tedy 42 195 metrů, postaví Volkswagen dětské hřiště, jehož podklad bude vyroben z recyklovaných pneumatik.

 Soutěží se také individuálně a vítěze čeká horské kolo nebo zapůjčení vozu s plnou nádrží na celý týden. Aktuální stav uběhnutých kilometrů a celý průběh soutěže bude zaznamenán na www.runblue.cz.

 Na realizaci webu i technickém řešení soutěže se podílela internetová agentura FG Forrest. Jak uvedla projektová manažerka FG Forrest Lenka Šinkorová: „Běžecké trenažéry jsou napojeny na touch obrazovku s počítačem, kde se zobrazuje aktuální uběhnutá vzdálenost běžce i celého showroomu. Soutěžící se mohou zaregistrovat nebo běžet jen tak. Při běhu je bude navíc podporovat motivační video.

 Celá kampaň je v souladu s filozofií „Think Blue.“, která vyznává šetrný přístup k životnímu prostředí. Jednoduchým spojením RunCzech a „Think Blue.“ vznikl koncept „Run Blue.“ pro všechny, kteří se rádi pohybují na svůj vlastní pohon.

 Soutěž „Run Blue.“ symbolicky začíná 42 dnů před startem jubilejního 20. ročníku Volkswagen Maratonu Praha, který se poběží 11. května 2014. 

 FG Forrest, a.s. je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a e-shopy. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald’s, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru