Dnes vyšlo 1 článků

V Praze vznikla supermoderní prodejna polského e-shopu

V Praze vznikla supermoderní prodejna polského e-shopu

Eobuwie.pl otevřel v pražském nákupním centru Nový Smíchov svůj první obchod v České republice. Pražští zákazníci poznají koncept vybavený nejnovějšími technologiemi, který spojuje nabídku dvou značek: eobuv.cz a MODIVO. A to znamená, že je okamžitě k dispozici 100 000 produktů, interaktivní vybavení a dodání produktů přímo z obchodu na jakékoli místo v Praze do 90 minut.

Společnost je v České republice dosud přítomna v online kanálu. Eobuwie.pl zahájil prodej na tomto trhu v roce 2014.

„Česká republika je nám obzvláště blízká. U našich jižních sousedů debutujeme dalším průlomovým projektem. Tentokrát s potěšením zveme zákazníky k nákupu v oblíbeném nákupním centru Nový Smíchov. Formát pražské prodejny byl obohacen o módní portfolio MODIVO. Zákazníci budou moci dokončit kompletní styling na jednom místě,“ říká Mikołaj Wezdecki, člen správní rady a ředitel elektronického obchodování na eobuwie.pl.

„Jsme rádi, že otevíráme první zahraniční obchod v Praze, kde jsou naše výrobky známé již 8 let. Naši zákazníci budou mít možnost zažít s námi zcela nový zážitek z nakupování – kombinovaný online a offline,“ říká Roman Puchała, generální ředitel CCC a eobuwie.pl v České republice.

Showroom v Praze zabírá 1 800 metrů čtverečních, se zaměřuje na plnou digitalizaci. Fyzické zobrazení produktů bylo opuštěno, protože jsou prezentovány na tabletech a multimediálních obrazovkách. Zákazníci také budou moci využít výhod bezplatné služby esize.me. Je to 3D skenovací systém nohou. Díky němu klient dostává doporučení ohledně velikosti obuvi z celé online nabídky bez ohledu na značku nebo styl. A to vše, aniž byste si museli boty fyzicky zkoušet.

„Jsme velmi hrdí na to, že technologie Nanovo podporuje eobuwie.pl a MODIVO v prvním kroku zahraniční expanze maloobchodních prodejen. Úspěch tohoto konceptu v Polsku a zájem, který mezi zákazníky vzbudil, jsou obrovské. Věřím, že podobný scénář se bude opakovat i v Praze. V České republice zároveň Nanovo provozuje řetězce Sephora a Cinema City. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli otevřít kancelář v hlavním městě této země a zahájit místní obchodní aktivity,“ říká Piotr Badowski, generální ředitel společnosti Nanovo. Kromě toho je v Praze v září plánováno spuštění služby Same Day Delivery, tzn. doručení ve stejný den.

„Zaměřujeme se na nejvyšší standardy služeb, a proto nabídneme expresní doručení po městě, a to i za 90 minut. Klientům také nabídneme konkrétní časové intervaly, aby si mohli při nákupech určit vhodný čas pro návštěvu kurýra,“ říká Konrad Jezierski, prezident správní rady společnosti Eobuv.cz a ředitel pro maloobchod ve skupině eobuwie.pl.

Zdroj, foto: across-magazine.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru