Dnes vyšlo 15 článků

V Praze se bude konat první konference o technologii Kubernetes

Kubernetes se stává středem cloudového světa. A právě proto se školící společnost Datascript rozhodla věnovat této tematice další konferenci, která proběhne již 6.3.2018 v Praze. O tomto fenoménu bude hovořit 5 řečníků z významných společností, jako jsou Mirantis, Amazon nebo Quantlane.

kubernetes

 

Konference Kubernetes je již třetí IT konferencí pořádanou společností Datascript v řadě. DataScript, který se již více než 10 let zaměřuje na školení v oblasti IT, zaměřené zejména na open source technologie mimo jiné pořádá každý týden také tzv. Morning talks. Jedná se o overview do nejnovějších technologií v oblasti IT. Morning Talks jsou zdarma a kromě zajímavých informací a možnosti diskuse s lektory z oboru účastníci oceňují pohodovou atmosféru a skvělé snídaně.

Proč se zúčastnit konference Kubernetes?

Na konferenci bude hovořit pět technicky zdatných speakerů na Kubernetes, kteří vysvětlí, co je Kubernetes, co umožňuje, a proč je v dnešních dnech tato technologie v IT tak preferovaná. Pokud se na konferenci přijdete podívat, dozvíte se, které cesty migrace a implementace jsou nejschůdnější a do čeho byste se raději neměli pouštět.

Nebudou chybět také zajímavé Case studies: Nasazení, provoz a údržba Kubernetes a Migrace z dockeru-compose na Kubernetes. Dozvíte se také, jak je Kubernetes modulární a jak lze jednoduše upravovat jeho funkce a integrovat nové. Navíc, pokud při registraci chytnete 113. židli, získáte vstup na celou akci zdarma!

Předchozí konference

V minulém roce DataScript uspořádal 2 konference, které byly zcela vyprodané a doufá, že i v tomto roce bude prázdných míst v sále minumum.  Jak probíhala, se můžete dozvědět ve videu níže.

Další velmi úspěšná konference, tentokrát o technologii Elastic, se konala 24.10.2017 opět v Praze. O spoustu zajímavých informací se s účastníky podělili Karel Minařík a Honza Král přímo z Elasticu. V rámci konference byla prezentována různá řešení v rámci case studies ze společností NewtonMedia a Gransy. Průběh konference můžete zhlédnout ve videu níže:


Organizátoři letošní konference věnované Kubernetes opět očekávají plný sál. Přidáte se i vy? 🙂

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru