Dnes vyšlo 15 článků

V Praze příští týden proběhne mezinárodní konference o systémovém myšlení

Od 17. do 19. června se v pražském Autoklubu České republiky sejdou odborníci na systémové myšlení z celé Evropy a dokonce i z JAR. Bude tam totiž probíhat první ze série konferencí „European Sharing of Systems Thinking“, která si ponese téma „Systémové myšlení v době změn“. V dnešní době se neustále něco mění a vyrovnat se se všemi změnami někdy nebývá vůbec snadné. Konference chce poradit, jak na to.

Hlavním živým lákadlem konference je Dennis Sherwood, bývalý ředitel společnosti Goldman Sachs a autor mnoha publikací na téma aplikace systémového myšlení na ekonomiku a management. Kromě něj se představí spousta dalších známých jmen – Olli-Pekka Juoperi (CEO finské společnosti Humap team), Ilkka Mäkitalo (taktéž z Humap team), Jack Martin Leith (ředitel společnosti Futuregen Labs ve Velké Británii), Jeremy Cox (konzultant ze solečnosti Vanguard Consulting), Jabu Mashinini a Michael C Scott. Českou republiku zastoupí David Průdek (Managing partner NEWTON Business Development a.s.).

Jedním z klíčových bodů diskuze bude „budoucí podoba bank a finančního sektoru“, budou se řešit principy systémového myšlení v praxi a zavádění změn, proběhnou řízené diskuze a workshopy. O své know-how se s vámi podělí opravdoví odborníci.

european_sharing_on_systems_thinking

Přestože vystupující Čech bude jen jeden, není pochyb o tom, že se konference zúčastní mnoho českých odborníků. Setkáte se například se zástupci společnosti Profinit, která se zabývá změnami, pomáhá firmám projít procesem digitální transformace. I pro ně je systémové myšlení v době změn důležité.

Registrovat se na konferenci European Sharing on Systems Thinking můžete na jejím webu. Ještě před ní získáte e-book, který si pročtete a připravíte se z něj na to, co vás čeká.

Komentáře

Nahoru