V Polsku otevřeli skutečnou školu pro fanoušky Zaklínače!

Pokud i vy patříte mezi fanoušky oblíbené hry Zaklínač, určitě nepohrdnete nad skutečnou školou, která se nachází v Polsku a je určená právě pro mladé a nadějné zaklínače. Tato škola navíc uzavřela partnerství se samotným CD Projektem RED. Abychom vám to ještě upřesnili, jedná se o 3 dny plné vzrušení a adrenalinu. Během výcviku zažijete život, který znáte ze samotné hry.

Cílem této akce je, aby se účastníci této školy co nejvíce ponořili do simulovaného světa a zapomněli na realitu, která se odehrává za hradbami.

V rámci výuky budete chodit na lekce šermu, přežití a plno dalších

V rozvrhu hodin tak najdete lekce šermu, přežití, meditace, bylinkářství, lukostřelba a alchymie. Každý ,,student“ navíc dostane svůj vlastní kostým zaklínače, který můžete na konci vrátit či koupit. Stejně tak dostane každý příležitost si vytvořit svůj oděv, který si pak můžete odnést domů na památku.

Screenshot_15

Této akce se účastní také zahraniční fanoušci Zaklínače

Vzhledem k popularitě se tato akce pořádá v anglickém a polském jazyce. Kapacita jednoho kurzu je 50 osob a cena tohoto kurzu je 1 505 Zł, což je v přepočtu cca 9 300 korun. Místa i termíny jsou pro rok 2016 víc než jasné, celý děj se bude odehrávat na polském zámku Grozdiec.

  • 17.-20. března 2016 v zámku Grodziec (anglická verze)
  • 21.-24. dubna 2016 v zámku Grodziec (polská verze)
  • 19.-22. května 2016 v zámku Grodziec (polská verze)
4db6d2c0db147_o

Polský zámek Grodziec.

Zdroj: CDR, Witcher School

Komentáře

Nahoru